GENEL MÜDÜR MESAJI

ERSO PLAST, Dünya standartlarında kurumsal YÖNETİM anlayışı ile idare edilen bir şirkettir. Yönetimden ve üretimden sorumlu tüm yetkililerin, "kurumsal YÖNETİM" prensipleri çerçevesinde buluştuğu ortak paydalar şunlardır; Kaynakları, kurumun faydası yönünde verimli ve değer üreten bir yapıda kullanmak Görev tanımları kapsamındaki konuları geliştirmek ve değişimi beceriyle yönetmek Çalışanların görev istek be disiplinlerini artırmak adına motivasyonlarını yükseltmek Kurumsal sosyal sorumluluklar çerçevesinde, topluma katma değer yaratmak Şeffaf, adil, tutarlı ve esnek şirket yapısını sürekli kılmak Verilen bütün sözleri, vaad edilen koşul ve zamanlamalarla hayata geçirmek.

 

VİZYONUMUZ

Kurulduğu ilk günden bu yana, adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen ERSOPLAST, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kalite ve hizmeti sunmak, ERSOPLAST'ın insana değer kriterindevazgeçilmez bir prensiptir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; ERSOPLAST markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek...